پارچه مبلی آداک-پارچه با طرح و رنگ­بندی سفارشی

شرکت «آداک تجارت پارلا»، با نام تجاری «آداک پریمیوم» در تیر ماه سال ۱۴۰۰، با هدف عرضه‌ی محصولاتی لوکس، باکیفیت و قابل رقابت با محصولات درجه یک مشابه جهانی، قدم به پهنه‌ی وسیع بازار پارچه‌های مبلی گذاشته و با همت و انگیزه‌ی والای مدیرانی جوان و خلاق، فعالیت خود را آغاز نمود.

خوشبختانه در اندک زمان دوره­ فعالیت خود، در نتیجه­ی ارتباط، اتصال و همکاری با تولیدکنندگان بنام و قدرتمند مبلمان ایرانی، توانسته است به جایگاه شایسته­ خود در بازار مصرف داخلی دست یابد.

«آداک پریمیوم» در پی رفع دغدغه­ های بزرگ تولیدکنندگان مبلمان در زمینه­ دپو پارچه و نیز صرف مبالغ بالا، جهت خرید صرفا عمده، امکان دسترسی به هر دو نوع متراژ عمده و خرده­ پارچه را فراهم نموده است. عرضه پارچه ­هایی با ویژگی­های اختصاصی هم­چون: نانو، آب­گریز، کندسوز شده، آنتی­باکتریال و… از دیگر وجوه تمایز محصولات این برند خلاق می­باشد.

استفاده از پارچه ­­های با گراماژ بالای این شرکت که آستری متفاوت و کارآمد جهت رویه­ کوبی دارند، درصد بزرگی از مشکلات بخش­های رویه­ کوبی و تعمیرات مبلمان را حل نموده ­است.

امکان ارائه پارچه­ هایی با طرح و رنگ­بندی سفارشی و به دلخواهِ سازندگان مبلمان، بازه­ انتخابی تولیدکنندگان و طراحان مبلمان و نیز طراحان فضاهای داخلی را، وسیع­تر نموده و محدودیت چارچوب استفاده از رنگ و طرح­های غیرمتنوع­ را رفع نموده است.

«آداک پریمیوم» مفتخر به عرضه و توزیع محصولات داخلی باکیفیت و دارای استانداردهای جهانی در جهت رفع وابستگی به مصرف محصولات غیر ایرانی بوده و در این راه، تمام اهتمام خود را در به­ کارگیری تکنولوژی به­ روز دنیا، با هدف ارائه­ پارچه های مرغوب با کیفیتِ فرامرزی، به کار بسته است.

امیدواریم با حمایت همکاران قَدَر و حرفه­ای­مان در شاخه­ ارزشمند تولید، در صنعت بزرگ مبلمان ایران، در ارتقاء کمّی و کیفی سطح صنایع جانبی ساخت مبلمان، مثمرثمر باشیم.

«آداک پریمیوم» با نگاهی روشن به آینده و با تکیه بر حمایت مسئولین صاحب نظر و همکاری صمیمانه­ سازندگان مبلمان ایران بزرگ و با ایمان به توانمندی­ و تخصص تیم سازنده و تلاش مدیران خلاق، بااراده و صاحب سبک خود، یقین دارد که در فردایی نه چندان دور، محصولات وزین و کم ­نظیر خود را در دسترس استفاده­ی مصرف­ کنندگان در بازارهای جهانی قرار خواهد داد.

جهت پیشبرد هر چه بهتر اهداف والا و متعالی مجموعه­ «آداک پریمیوم» و افزایش سطح کمّی و کیفی محصولات­مان، با کمال افتخار و امتنان و با آغوش باز، پذیرا و قدردانِ نظرات، پیشنهادات و انتقادات راه­گشای همکاران، اساتید و صاحب ­نظران محترم در بخش­های دانشگاهی، پژوهشی، صنعتی و بازار توزیع و فروش مرتبط با صنایع مبلمان و شاخه­ های وابسته، صنایع نساجی و عموم مصرف­ کنندگان عزیزمان هستیم.