درباره آداک پریمیوم

شرکت «آداک تجارت پارلا»، با نام تجاری «آداک پریمیوم» در تیر ماه سال ۱۴۰۰، با هدف عرضه‌ محصولاتی لوکس، باکیفیت و قابل رقابت با محصولات درجه یک مشابه جهانی، قدم به پهنه وسیع بازار پارچه های مبلی گذاشته و با همت و انگیزه  والای مدیرانی جوان و خلاق، فعالیت خود را آغاز نمود.

خوشبختانه در اندک زمان دوره­ فعالیت خود، در نتیجه ارتباط، اتصال و همکاری با تولیدکنندگان بنام و قدرتمند مبلمان ایرانی، توانسته است به جایگاه شایسته­ خود در بازار مصرف داخلی دست یابد.

«آداک پریمیوم» در پی رفع دغدغه­ های بزرگ تولیدکنندگان مبلمان در زمینه­ دپو پارچه و نیز صرف مبالغ بالا، جهت خرید صرفا عمده، امکان دسترسی به هر دو نوع متراژ عمده و خرده­ پارچه را فراهم نموده است. عرضه پارچه ­هایی با ویژگی­ های اختصاصی هم­چون: نانو، آب­گریز، کند سوز شده، آنتی باکتریال و… از دیگر وجوه تمایز محصولات این برند خلاق می ­باشد.

استفاده از پارچه ­­هایی با گراماژ بالای این شرکت که آستری متفاوت و کارآمد جهت رویه­ کوبی دارند، درصد بزرگی از مشکلات بخش­ های رویه­ کوبی و تعمیرات مبلمان را حل نموده ­است.

امکان ارائه پارچه­ هایی با طرح و رنگ بندی سفارشی و به دلخواه سازندگان مبلمان، بازه­ انتخابی تولیدکنندگان و طراحان مبلمان و نیز طراحان فضاهای داخلی را، وسیع تر نموده و محدودیت چارچوب استفاده از رنگ و طرح­ های غیر متنوع را رفع نموده است.

«آداک پریمیوم» مفتخر به عرضه و توزیع محصولات داخلی باکیفیت و دارای استاندارد های جهانی در جهت رفع وابستگی به مصرف محصولات غیر ایرانی بوده و در این راه، تمام اهتمام خود را در به­ کارگیری تکنولوژی به­ روز دنیا، با هدف ارائه­ پارچه های مرغوب با کیفیت فرامرزی، به کار بسته است.

امیدواریم با حمایت همکاران شناخته شده و حرفه­ای­مان در شاخه­ ارزشمند تولید، در صنعت بزرگ مبلمان ایران، در ارتقاء کمی و کیفی سطح صنایع جانبی ساخت مبلمان، مثمر ثمر باشیم.

«آداک پریمیوم» با نگاهی روشن به آینده و با تکیه بر حمایت مسئولین صاحب نظر و همکاری صمیمانه­ سازندگان مبلمان ایران بزرگ و با ایمان به توانمندی­ و تخصص تیم سازنده و تلاش مدیران خلاق، با اراده و صاحب سبک خود، یقین دارد که در فردایی نه چندان دور، محصولات وزین و کم ­نظیر خود را در دسترس استفاده­ مصرف­ کنندگان در بازارهای جهانی قرار خواهد داد.

جهت پیشبرد هر چه بهتر اهداف والا و متعالی مجموعه­ «آداک پریمیوم» و افزایش سطح کمی و کیفی محصولات­مان، با کمال افتخار و امتنان و با آغوش باز، پذیرا و قدردانِ نظرات، پیشنهادات و انتقادات راه­گشای همکاران، اساتید و صاحب ­نظران محترم در بخش­ های دانشگاهی، پژوهشی، صنعتی و بازار توزیع و فروش مرتبط با صنایع مبلمان و شاخه­ های وابسته، صنایع نساجی و عموم مصرف­ کنندگان عزیزمان هستیم.

ترکیب رنگ قهوه ای و سفید در دکوراسیون
جهت ارتباط با ما فرم زیر را پر کنید
مرتب نگه داشتن خانه

آدرس: یافت آباد شرقی؛ نرسیده به خ شاندیز، نبش مجتمع نگارستان

جهت ارتباط با مشاوران شرکت آداک پریمیوم با شمار های زیر تماس بگیرید.

۰۲۱۶۶۳۹۸۱۱۰

۰۲۱۶۶۶۸۲۳۸۴

۰۹۱۰۴۹۶۴۱۲۷