محمد همتی مدیر عامل آداک پریمیوم

اینجانب محمد همتی فرزند حاج مرتضی همتی، متولد سال 1372 در شهرستان ارومیه هستم. فعالیت خود به عنوان مدیرعامل مجموعه آداک تجارت پارلا با برند آداک پریمیوم را در سال 1400 آغاز نموده ام.

برند آداک پریمیوم در تیرماه سال، ۱۴۰۰ با هدف تولید محصولات لوکس، با کیفیت و قابل رقابت با محصولات درجه یک خارجی، قدم به عرصه وسیع پارچه های مبلی گذاشت. این شرکت با کمک تجارب ارزشمند مجموعه صنعتی ایاز، که تولیدکننده محصولات برند آداک است، و همچنین همت متخصصانی جوان و خالق، فعالیت خود را آغاز کرده است.

بسیار مفتخریم که برند آداک پریمیوم در مدت زمانی اندک، به سبب همکاری صمیمانه و ارتباطات موثر با تولیدکنندگان برتر و قدرتمند مبلمان، توانسته به جایگاه والایی در بازار مصرف داخلی دست پیدا کند؛ چرا که این شرکت بالنده به ارائه محصولات باکیفیت و منطبق با استانداردهای جهانی بوده و تمام تلاش خود را در به کارگیری تکنولوژی روز دنیا با هدف ارائه پارچه هایی مرغوب، به کار گرفته است.

فروش پارچه هایی با ویژگیهای اختصاصی مثل نانو، آبگریز، کند سوز شده و آنتی باکتریال از دیگر خدمات این برند می باشد. علاوه بر این، تنوع طرح و رنگ بندی های متنوع و سفارشی پارچه های آداک، بر گزینه های انتخابی تولیدکنندگان، طراحان مبلمان و نیز طراحان دکوراسیون افزوده است.

همچنین ارائه پارچه هایی با گرماژ بالا، سبب برطرف نمودن بخش بزرگی از مشکلات رویه کوبی و تعمیرات مبلمان شده است. به علاوه برند آداک پریمیوم برای رفع برخی دغدغه های تولید کنندگان مبلمان جهت انبار کردن پارچه و نیز صرف مبالغ بالا برای خرید عمده، امکان تهیه پارچه بصورت عمده و خرده را فراهم نموده است.

این مجموعه جوان با نگاهی روشن به آینده و با ایمان به تلاش مدیران خالق خود و با تکیه بر حمایت مسئولین، یقین دارد که در آینده محصولات خود را در دسترس مصرف کنندگان در بازارهای جهانی قرار خواهد داد. برای رسیدن به اهداف بلند برند آداک پریمیوم و افزایش سطح کیفی محصولات مان، با کمال افتخار از نظرات و پیشنهادهای همکاران و مصرف کنندگان گرامی، استقبال میکنیم