3 رنگ محبوب در دکوراسیون زمستانی 2023
دکوراسیون

3 رنگ محبوب در دکوراسیون زمستانی 2023

سه رنگ محبوب در دکوراسیون داخلی زمستانی 2023: رنگ های انتخاب شده برای رنگ آمیزی اتاق، پارچه مبلی در مبلمان راحتی و وسایل آن نقش مهمی در طراحی داخلی دارند، زیرا با توجه به انتخاب رنگ ها و ادغام آن ها با یکدیگر، بر وضعیت روانی ساکنان با توجه به روانشناسی رنگ ها تأثیر می گذارند. به درستی آسایش و انرژی مثبت را در فضاها افزایش می دهد. طراحی های داخلی با رنگ ها و متریال های الهام گرفته شده از طبیعت در خط مقدم مد دکور 2023 قرار دارند.

با آمدن فصل زمستان رنگ های خاکی مانند قهوه ای، سبز زیتونی و بژ به ذهن می رسد که از انواع رنگ محبوب در دکوراسیون داخلی هستند. این رنگها که محیطی مجلل، راحت و گرم را به ارمغان می آورد. تا انتهای این مطلب مجله آداک همراه ما باشید.

رنگ محبوب در دکوراسیون زمستانی

رنگ محبوب در دکوراسیون زمستانی | استفاده از پارچه مبلی خاکستری

رنگ های خاکی گرما و تجمل را منعکس می کنند و خاکستری تیره و بژ به طرز جذابی با رنگ زیتونی ترکیب می شوند.

1- سبز زیتونی؛ رنگ محبوب در دکوراسیون زمستانی

رنگ محبوب در دکوراسیون داخلی

زنگ سبز زیتونی در پارچه مبلی و کوسن و ترکیب آن با رنگ سفید و میزجلو مبلی خاکستری

سبز زیتونی که به سبز زیتونی معروف است، رنگ سبز زرد تیره ای است که اغلب نمادی از صلح و هماهنگی است. این رنگ را به انتخابی محبوب برای دکوراسیون منزل در فصل زمستان تبدیل می کند. از زایتی می توان برای ایجاد فضایی راحت، گرم و شیک استفاده کرد و فضایی طبیعی، جذاب و دلنشین را فراهم کرد.

رنگ مثبت را در محل پخش می کند و برای رنگ آمیزی دیوار، پارچه یا روکش تشک و تخت مناسب است. زیتونی رنگی راحت برای چشم است، به همین دلیل در تمام اتاق های خانه به ویژه در اتاق خواب ها و قسمت های نشیمن به دلیل ویژگی های آرامش بخش آن.
چندین رنگ وجود دارد که به خوبی با زیتونی ست می شود. زیرا رنگ دوم از قرمز، بنفش، قهوه ای، آبی یا نارنجی و همچنین رنگ های خنثی مانند بژ، خاکستری و سفید تشکیل شده است.

2- رنگ قهوه ای

قهوه ای دیگر به طور انحصاری در دکوراسیون کلاسیک استفاده نمی شود، اما امروزه لباسی به روز به خود گرفته است. زیرا رنگ خاکی جذابی است که نشان دهنده حس اعتماد به نفس، ثبات و تجمل در دکوراسیون خانه است. قهوه ای رنگ بسیاری از عناصر موجود در طبیعت بکر مانند تنه درختان است و “کافه کارامل” در صدر فهرست سایه های محبوب قهوه ای در زمستان 2023 قرار دارد، که نشان می دهد قهوه ای به راحتی با هر سبکی ترکیب می شود و به طور گسترده ای استفاده می شود.

قهوه ای در کارهای دکوراسیون استفاده می شود و در رنگ های مختلف بر روی قطعات اصلی مبلمان راحتی مثل پارچه مبلی و یا بر روی اضافاتی که دکوراسیون را زیبا می کند، ظاهر می شود. زیرا با استفاده از چوب های مجلل، دیوارها و کف ها را می پوشاند و در طراحی سقف ها نیز مشارکت می کند. از آنجایی که قهوه ای یک رنگ خنثی است، می توان آن را با چندین رنگ به خصوص سفید ترکیب کرد تا محیطی مدرن ایجاد کند، همچنین علاوه بر آبی، با رنگ های الهام گرفته از طبیعت به خصوص سبز و خاکستری تیره نیز ترکیب می شود.

قهوه ای رنگ محبوب در دکوراسیون زمستانی | لستفاده از لوستر مدرن، مبلمان سبز زیتونی و قهوه ای

3- خاکستری تیره و بژ؛ ترکیب رنگ محبوب در دکوراسیون زمستانی

رنگ های خاکی گرما و تجمل را منعکس می کنند و خاکستری تیره و بژ به طرز جذابی با رنگ زیتونی ترکیب می شوند.

مایل به قهوه ای و بژ دو رنگ مجزا هستند که اغلب با هم اشتباه گرفته می شوند، اما این دو گزینه سایه های متفاوتی دارند. بژ قهوه‌ای ماسه‌ای کم رنگ است که به دلیل رنگ‌های زرد مایل به زرد در درجه اول جزو رنگ‌های گرم طبقه‌بندی می‌شود. در حالی که مایل به قهوه‌ای ترکیبی تیره‌تر از خاکستری و قهوه‌ای است که بسته به رنگ‌های زیرین می‌تواند از گرم به سرد تغییر کند. نشانه ای از ترکیبی جذاب خاکستری تیره و بژ با رنگ زیتونی.

بژ دکور را گرم می کند و شخصیتی مدرن به آن می بخشد که امسال مطلوب است. راه هایی برای استفاده از آن در دکوراسیون داخلی وجود دارد تا از طریق رنگ، کف، مبلمان و قطعات زینتی درخشان به نظر برسد. روش ترجیحی برای استفاده از رنگ بژ، تزئین خانه با رنگ آمیزی دیوارهای آن است، زیرا در این صورت پس زمینه دکوراسیون برای دریافت هر رنگ دیگری مناسب می شود.
هنگام انتخاب رنگ بژ یا مایل به قهوه ای، باید تصمیم بگیرید که چه نوع خلق و خوی در طراحی داخلی به دست آورید. به عنوان مثال، هنگام طراحی اتاق ناهارخوری، برای حفظ ظاهری راحت، بهتر است از فرش‌ها و پرده‌های بژ گرم استفاده کنید و از مبلمان چوبی برای اغراق در دکوراسیون استفاده کنید.

پرفروش ترین محصولات

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز 125

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *